شاید شما هم برای انتخاب بهترین پوشک بچه سر در گم باشید، انتخاب پوشک بچه از جمله مواردی است که حساسیت زیادی می طلبد ، چرا که بدن کودک بسیار حساس و آسیب پذیر است، پدر و مادر بسیاری چیزها برای کودک خود می خرند ، اما پوشک یکی از ضرورترین خرید ها برای کودک است. کودکان هر روز باید 8 تا 10 بار پوشکشان تعویض شود ، بنابراین به عنوان یک پدر و مادر باید بدانید که پوشک بچه بخش بزرگی از زندگی کودک شما برای چند سال خواهد بود، اما کدام پوشک بچه بهترین برای کودک شماست؟ ما به شما کمک میکنیم که بهترین تصمیم خود را بگیرید.

 

اگر در شرایطی قرار دارید که نمی توانید از حانه بیرون رفته و یا عرضه پوشک بچه در منطقه شما کم شده، به سادگی می توانید پوشک مناسب بچه خود را از فروشگاه اینترنتی داروکلیک تهیه نمائید.

 

نکات قابل توجه برای انتخاب بهترین پوشک بچه

 

با توسعه فناوری می توان بهترین را برای نوزاد شما انتخاب کرد ، بنابراین چه چیزی پوشک بچه را منحصر به فرد میکند؟ نرمی، قابل اطمینان و یا استفاده ی آسان از آن! در اینجا چند چیز که شما برای انتخاب پوشک بچه به آن نیاز دارید برای شما ذکر کردیم ، می توانید با توجه به این نکات بهترین گزینه را برای پوشک بچه را انتخاب کنید.
– بررسی قدرت جذب پوشک بچه :

پوشک بچه باید رطوبت را بر روی پوست نوزاد نگه دارد و نوزاد را از جوش و تاول، سایش و سوزش حفظ کند، بله غیر ممکن است که پوشک بچه بتواند از نشت و فوران جلوگیری کند اما یک پوشک بچه استاندارد می تواند به طور منظم این مشکل را حل کند.
– هزینه پوشک بچه :

شما باید هزینه در حدود 140 هزار تومان در هر ماه برای پوشک بچه بپردازید که این برآورد تقریبی است، برخی از پوشک ها ارزان و برخی گران است، برای انتخاب پوشک با کیفیت بالاتر باید پول بیشتری بپردازید، بنابراین باید در مورد بودجه خود فکر کنید و فراموش نکنید که نوزادان به سرعت رشد می کنند پس دیگر پوشک سایز کوچک برای نوزادان جوابگو نیست.
3- شکل مناسب پوشک بچه :

مطمئن شوید وقتی جلوی پوشک رو قطع می کنید بند ناف را حفظ میکند و در معرض هوا قرار می دهد، این کار باعث تسریع ترمیم می شود، باید اطمینان حاصل شود که پوشک قابل کشش است و حالت چسبناک دو طرف پوشک به شما برای تنظیم شکل دادن نوزاد کمک خواهد کرد.
4- حساسیت پوست کودک به پوشک :

علاوه بر ویژگی های پوشک بچه و هزینه، شما همچنین باید پوست نوزاد خود را در نظر بگیرید، اگر کودک شما به رایحه و رنگ آلرژی دارد ، پس شما نیاز دارید که پوشک بچه را با پوشک پارچه ای تعویض کنید.
5- انواع پوشک بچه :

دو نوع پوشک بچه رایج وجود دارد : 1- پوشک بچه یک بار مصرف 2- پوشک بچه پارچه ای که پوشک یک بار مصرف رایج ترین گونه از پوشک ها است، این نوع پوشک قیمت بالا و ویژگی های متفاوتی دارد، اما اساسا این دو نوع شبیه به هم هستند، پوشک پارچه ای سوزن یا چسبی ندارد و بیشتر کاربر پسند هستند، دقیقا مانند پوشک یک بار مصرف هستند اما مواد شیمیای در ساخت آنها کم است.